HAKKIMIZDA


Dr. Murat Berksoy Concept

DEĞERLERİMİZ


GÜVENİLİRLİK

Bize danışan hastalarımızın yaşadığı hastalıkların tümüne, kök nedene ulaşana kadar araştırma yapmaya devam ediyoruz. Kalıcı şekilde çözüm üreten, kanıta dayalı tedavilerle bütüncül sağlık için sizlerin yanındayız. Çünkü sizlerin bize olan güveni, bizim için kutsal bir emanettir.


GİZLİLİK

Siz hastalarımızın tüm bilgileri kesinlikle gizlidir. Sizlerden imzalı onay almadan kimse ile bilgileriniz, sonuçlarınız ve tedavi aşamalarınız paylaşılmaz. KVKK hükümleri geçerlidir.


ULAŞILABİLİR OLMAK

Bize geldiğiniz andan itibaren artık hastamız olarak kayıt altına alınırsınız ve tüm sağlık geçmişiniz göz önüne alınarak tedavinize başlarız. Bu aşamadan itibaren kafanıza takılan en ufak bir soruda bile bize ulaşmanız en doğal hakkınızdır.


GÜLERYÜZLÜ ve ANLAYIŞLI HİZMET

Sizlerin bize ulaşmasının temel nedeni hastalıklarla ilgili yaşadıklarınızdır. Bu nedenle ben ve tüm ekibim sizleri en rahatlatıcı ve yardımcı olacak şekilde karşılarız ve ağırlarız. Çünkü hastalarımız bizim güvencemiz altındaki misafirlerimizdir.


ÇÖZÜM ODAKLI OLMAK

Tüm tedavi programlarımızın temel amacı çözüm odaklı olarak sizleri sonuca ulaştırmaktır. Size özel planladığımız kalıcı ve sürdürülebilir tedavilerle sizlerin çözüm ortağı olmaya hazırız.


SÜRÜDÜRÜLEBİLİR OLMAK

Size özel olarak hazırladığımız tüm tedavilerin sizin hayatınız uygun olarak tasarlanması önemlidir. Çünkü sürdürülebilir olmayan bir tedavi uzun ömürlü olmaz. Biz sizin hayatınıza uyan tedaviler planlıyoruz.0123456789001234567890

YILLIK TECRÜBE

Bireylerin sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yaşam kalitelerini arttırma konusunda kendilerine rehber olmak; ayrıca sağlıklı her bireyin hayatta istediği hedefere ulaşmalarını sağlamak için kendilerine özel planlanan tedaviler sunuyoruz.

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler, menopoza girmeden bu dönemde neler yapması gerektiğini öğrenmek isteyen kişiler, metabolik bir rahatsızlık nedeniyle kilo veremeyen herkes, sınav kaygısı ile başa çıkmak isteyen gençler, hormonal dengesizlik yaşayan ama bunu bilemeyen kişiler için 20 yıldan fazla bir süredir hizmet sunuyoruz.


Mutlu, Salkl, Tamamlanm

MUTLU AİLELER

Çocuk sahibi olamayan çiftlerden, yıllardır sağlık konusunda sorunlar yaşayan bireylere kadar geniş yelpazede hastamız ve umut verici sonuçlarımız var.


1969 yılında Ankara’da doğan Murat Berksoy, 1987 yılında TED Kayseri Koleji’nden, 1993 yılında Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlığını, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Aile Hekimi Uzmanlığı olarak alan Dr. Berksoy, askerlik hizmetini Ankara GATA Endokrinoloji Bölümü’nde yaptı.

Sırasıyla Haydarpaşa Numune Hastanesi Diyabet Polikliniği, Kadıköy Vatan Hastanesi Çocuk Acil Servisi, Acıbadem Hastanesi Soyak ve Bağdat Polikliniği’nde Aile Hekimi olarak görev aldı. Bu hizmetlerinin ardından Alman Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde ve Bahçeci Kliniği’nde çalışan Dr. Berksoy, 2012 yılından beri “Uzman Doktor” olarak Zorlu Center’da kendi muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle fonksiyonel sağlık üzerine yoğunlaşarak, başta Gebelik Öncesi Hazırlık tedavileri ile çocuk sahibi olmakta sorun yaşayan çiftlere üreme sağlığı konusunda hizmet vermektedir. Bu tedavilerle hem normal gebelik oranları artmakta hem de tüp bebekte embriyo tutunma oranı yükselmektedir. Ayrıca Yaşam Süresi Uzatma ve Yaşam Kalitesini Arttırma konularında yurtdışı temsilcilikleri de alarak, bu tedavi programlarını da uzmanlık alanında gerçekleştirmektedir.

Ergenlikten ileri yaşa kadar bütüncül sağlık kapsamında tüm sağlık sorunları konusunda kişiye özel tedaviler, kanıta dayalı uygulamalar ve kök nedeni belirleyen çözümler üretmektedir.

Tüm hakları Dr. Murat Berksoy'a aittir. - 2019