Size Özel

İyileşme Süreci Adımlarınız

Size özel planlanan tedavi programları

Yaşam Kaliteniz ve Hedefleriniz için


Dr. Murat Berksoy Concept kapsamında bütüncül sağlığınızı ve yaşam kalitenizi düzenleyecek tedavi programları hazırlıyoruz. Mevcut hastalıklarınızın kök nedenleri için adım adım ilerliyoruz ve kanıta dayalı ancak size özel şekilde planlanan planlamalarla kalıcı ve sürdürülebilir çözümlr üretiyoruz.     

Konvansiyonel ve fonksiyonel tıbbı bir araya getirerek, modern tıbbın tahlil ve tetkikleri ışığında hastalıkların kök nedenlerine inerek vücutta meydana gelen tüm dengesizlikleri düzenlemek üzere tedaviler hazırlıyoruz.  

Sizler için hastalık değil hasta odaklı muayene ve tedavi için hizmet sunuyoruz.

DETAYLARA İNMEK

Hastalığın asıl altta yatan nedenlerini belirleyerek optimal sağlığınıza ulaşmanıza yardımcı olmak üzere size rehber olmayı taahhüt ediyoruz. Fonksiyonel Tıp, vücudu tıbbi uzmanlıklarla bölünmesi gereken bağımsız organ koleksiyonu olarak değil, entegre bir sistem olarak görür. Basitçe söylemek gerekirse, sadece semptomları değil, tüm sistemi tedavi etmek üzere yoğunlaşır.


EKİP ÇALIŞMASI

Hastalarımız ortaklarımızdır. Tüm ekip üyelerimiz her hastamız ile birlikte çalışır. Dr. Murat Berksoy Concept olarak, iyileşmeyi ve yaşamı kaliteli şekilde uzatmak üzere tasarlanmış sağlıklı yaşam tedavileri için tek noktada toplanmış bir iyileşme merkezidir.


HASTA ODAKLI

Hasta odaklı bakım ve tedaviler üzerine yoğunlaşıyoruz. Sizi dinleyerek ve hikayenizi öğrenerek sizi keşfetme ve anlama süreci ile tedavinize başlıyoruz. Her bireyin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayan şekilde plan hazırlıyoruz. Tek tip tedavinin herkese uymadığını biliyoruz ve tüm hastalarımız için en yüksek kalitede bireyselleştirilmiş bakım sağlamaya çalışıyoruz.


YENİLİKÇİ METHOD

Geleneksel tıp ile yenilikçi methodlar içeren fonksiyonel tıp deneyimini birleştiriyoruz. Her hastanın farklı olduğunu ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı gerektirdiğini biliyoruz. Takviyeler, botanik ilaçlar, reçeteli ilaçlar, terapötik beslenme, detoks programları veya stres yönetimi teknikleri arasından sizin için uygun olanı kullanmaya kararlıyız.
İyi olmak ve iyi hissetmek için hazırsanız, 

size tüm sorularınız için cevaplar sunmaya hazırız. 

Bizimle sağlık yolculuğunuza başlamak için lütfen

buraya

tıklayın.


Tüm hakları Dr. Murat Berksoy'a aittir. - 2019